Osłony zewnętrzne

żaluzje fasadowe 2

osłony zewnętrzne

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to eleganckie i nowoczesne osłony zewnętrzne okien oraz przeszklonych powierzchni. Montowane są na elewacji budynku. Oprócz ochrony przed promieniami słonecznymi, pozwalają utrzymywać komfortową temperaturę w pomieszczeniu, zmniejszają poziom hałasu a także tworzą element dekoracyjny. Mogą być sterowane ręcznie jak i automatycznie.
żaluzje fasadowe
żaluzje fasadowe 3
żaluzje fasadowe 4
rolety zabezpieczające 3

osłony zewnętrzne

Rolety zabezpieczające

Rolety zabezpieczające prócz ochrony przed włamaniem stanowią bardzo dobrą osłonę przed słońcem. Latem obniżają temperaturę wewnątrz pomieszczenia a zimą zapobiegają utracie ciepła, tworząc dodatkową warstwę izolującą. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na różne warunki atmosferyczne. Mogą być zamontowane na budynku lub we wnęce okiennej.
rolety zabezpieczające 2
rolety zabezpieczające
rolety zabezpieczające 4

osłony zewnętrzne

Rolety screen roll

Rolety screen roll to nowoczesne rolety, polecane szczególnie do dużych oszklonych powierzchni. Nie nagrzewają szyb, przepuszczają ciepło zaledwie w 10%. Tkaniny wykonane są z wysokogatunkowego materiału przypominającego drobną siatkę, dzięki czemu mogą sprawować funkcję moskitier. Materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na wszystkie warunki atmosferyczne. Rolety typu screen nie zaciemniają wnętrza całkowicie, tłumią naturalnie wpadające światło, dzięki czemu przestaje być szkodliwe dla oczu. Wybór idealny do biur czy wieżowców.

DEKOROL - osłony okienne z Wyszkowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

W wyborze produktów stawiamy na jakość i funkcjonalność, tak aby proponowany przez nas asortyment, służył Naszym klientom na lata. Oferujemy bezpłatny pomiar i montaż, wykonywany przez naszych doświadczonych pracowników.  Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych jak i instytucji publicznych.