Rolety wewnętrzne

rolety dzień-noc 4

Rolety wewnętrzne

Rolety dzień-noc

Rolety okienne dzień-noc to najpopularniejszy rodzaj rolet wewnętrznych. Połączenie dwóch materiałów: kryjącego i transparentnego pozwala nam regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła. Rolety dostępne w dwóch systemach: kasetowym i wolnowiszącym. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, gabinetach kosmetycznych czy hotelach.
rolety dzień-noc 3
rolety dzień-noc 2
rolety dzień-noc 1
rolety materiałowe 1

Rolety wewnętrzne

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To praktyczne rozwiązanie ochrony przed niechcianymi promieniami słonecznymi. Rolety materiałowe cechuje łatwy montaż oraz bogaty wybór koloru tkanin. W swojej ofercie posiadamy również tkaniny odbijające światło czy posiadające atest o niepalności.
rolety materiałowe 2
rolety materiałowe 3
rolety zaciemniające 1

Rolety wewnętrzne

Rolety zaciemniające

Rolety zaciemniające inaczej rolety Blackout to rolety nieprzepuszczające słońca. Tkanina typu blackout posiada gruby splot a od wewnętrznej strony specjalną gumę, która blokuje promienie słoneczne. To idealny wybór do pomieszczeń, które są szczególnie nasłonecznione. Dzięki tego typu roletom, możemy w 100% zaciemnić pomieszczenie jak również uchronić je przed nadmiernym nagrzewaniem. Rolety zaciemniające występują w systemie kasetowym.
rolety zaciemniające 2
rolety rzymskie 1

Rolety wewnętrzne

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to bardzo elegancki i funkcjonalny rodzaj osłony okiennej. Oprócz funkcji zaciemniania pomieszczenia stanowią również ciekawy element dekoracyjny. Wysokiej jakości tkaniny układają się w warstwy materiału i śmiało mogą zastąpić firanki bądź zasłony.
rolety rzymskie 2
rolety rzymskie 3
rolety rzymskie 4

Rolety wewnętrzne

Rolety na okna dachowe

Rolety na okna dachowe idealnie odbijają promienie słoneczne i chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem. Utrzymują się bardzo blisko okna dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego. Pasują do okien PCV, aluminiowych i drewnianych.

DEKOROL - osłony okienne z Wyszkowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

W wyborze produktów stawiamy na jakość i funkcjonalność, tak aby proponowany przez nas asortyment, służył Naszym klientom na lata. Oferujemy bezpłatny pomiar i montaż, wykonywany przez naszych doświadczonych pracowników.  Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych jak i instytucji publicznych.