Moskitiery

moskitiera okienna 1

Moskitiery

Moskitiery na okna

Moskitiery okienne inaczej moskitiery ramkowe, są montowane na oknach w sposób bezinwazyjny, dzięki czemu nie utrudniają otwierania okien. Wykonane są z wysokiej jakości aluminium, na które naciągnięta jest siatka z niepalnego, szklanego włókna. Moskitiery to idealne zabezpieczenie przed owadami, szczególnie w sezonie letnim. Dzięki nim, możemy się cieszyć z przepływu świeżego powietrza i nie martwić o niepowołanych gości. Nasze moskitiery robimy na wymiar a ich kolor możemy dopasować do każdego odcienia ramy okien.
moskitiera okienna 2
moskitiera okienna 3
moskitiera na drzwi 1

moskitiery

Moskitiery na drzwi

Moskitiery drzwiowe wykonane są z wysokiej jakości aluminium, na które naciągnięta jest siatka z niepalnego, szklanego włókna. Montowane głównie na drzwiach tarasowych i balkonowych, za pomocą zawiasów. Dzięki zastosowaniu samozamykaczy, ułatwione jest ich samoczynne zamykanie. Skutecznie chronią przed owadami i insektami. Moskitiery są robione na wymiar.
moskitiera na drzwi 2
moskitiera na drzwi 3
moskitiera na drzwi 4
moskitiera drzwi przesuwne 1

moskitiery

Moskitiery na drzwi przesuwne

Moskitiery przesuwne dedykowane są na duże, przesuwne drzwi tarasowe czy balkonowe. Wykonane są na wymiar, dzięki czemu możemy je idealnie dopasować do drzwi, które nie stracą swojej funkcjonalności. Moskitiery przesuwne są komfortowe w użytkowaniu. Dzięki wysokiej jakości materiałom, moskitiery są odporne na warunki atmosferyczne.
moskitiera drzwi przesuwne 4
moskitiera drzwi przesuwne 2
moskitiera drzwi przesuwne 3
moskitiera rolowana 3

moskitiery

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane chronią przed owadami, kurzem czy pyłkami. Wyposażone są w mechanizm sprężynowy i szczotki. Wykonane z najwyższej jakości aluminium, które jest odporne na warunki atmosferyczne. Układ sterowania umożliwia zasłanianie i odsłanianie okien. Moskitiery rolowane możemy zamontować na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia.
moskitiera rolowana 2
moskitiera rolowana 1
moskitiera plisowana 3

moskitiery

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane chronią przed owadami, kurzem czy pyłkami. To produkt dedykowany dla wielkopowierzchniowych drzwi balkonowych, tarasowych czy zimowego ogrodu. Moskitiery plisowane zajmują bardzo mało miejsca, podczas zsuwania, siatka plisowana chowa się w szynie prowadzącej. Główną zaletą tego typu moskitier jest brak dolnej prowadnicy, dzięki czemu ułatwia to wychodzenie oraz umożliwia przejeżdżanie urządzeniami na kółkach.
moskitiera plisowana 4
moskitiera plisowana 2
moskitiera plisowana 1

DEKOROL - osłony okienne z Wyszkowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

W wyborze produktów stawiamy na jakość i funkcjonalność, tak aby proponowany przez nas asortyment, służył Naszym klientom na lata. Oferujemy bezpłatny pomiar i montaż, wykonywany przez naszych doświadczonych pracowników.  Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych jak i instytucji publicznych.