Żaluzje

żaluzje aluminiowe 3

żaluzje

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to klasyka sama w sobie. Niegdyś jednę z niewielu dostępnych produktów osłaniających okna. Dzisiaj znowu zaczynają gościć w naszych domach. Produkt uniwersalny i funkcjonalny. Dopasowany do każdego rodzaju okna, skutecznie odbija światło. Dzięki regulowaniu lameli, możemy całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub kontrolować ilość wpadających promieni słonecznych.
żaluzje aluminiowe 1
żaluzje aluminiowe 2
żaluzje aluminiowe 4
żaluzje aluminiowe 5
żaluzje drewniane 5

Żaluzje

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to bardzo wyjątkowe i efektywne osłony okienne. Produkowane z naturalnego drewna są elementem ponadczasowym. Oprócz ochrony pomieszczenia przed promieniami słonecznymi służą jako element dekoracyjny. Listwy żaluzji tzw lamele występują w różnej szerokości. Są grubsze niż w klasycznych żaluzjach, dzięki czemu oprócz cienia, zapewniają chłodniejszą temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Żaluzje drewniane mogą być zamontowane do ściany, sufitu czy ramy okiennej.
żaluzje drewniane 1
żaluzje drewniane 2
żaluzje drewniane 3
żaluzje drewniane 4

DEKOROL - osłony okienne z Wyszkowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

W wyborze produktów stawiamy na jakość i funkcjonalność, tak aby proponowany przez nas asortyment, służył Naszym klientom na lata. Oferujemy bezpłatny pomiar i montaż, wykonywany przez naszych doświadczonych pracowników.  Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych jak i instytucji publicznych.