Fiolet nie tylko na wybiegach

Fiolet to zdecydowanie kolor tego sezonu! Bardzo chętnie wybieramy ubrania w tym kolorze, od jasnego lawendowego po mocny purpurowy odcień. Kolor ten zawitał również do wzorników z kolorami rolet, plis czy żaluzji.

My zdecydowanie proponujemy połączenie tego koloru z drewnianymi oknami i osprzętem w kolorze drewna. Jasne odcienie jak np. liliowy możemy łączyć zarówno z surowym odcieniem drewna jak również z ciepłym, ciemnym brązem. Jest to z pewnością nietypowy duet. Klasyka przełamana nowoczesnością. Jednak co raz częściej nasi klienci decydują się na niecodziennie połączenia. Takie rozwiązanie polecamy zarówno dla okien jedno, dwuskrzydłowych jak również dużych okien balkonowych. Osłony okienne coraz częściej zastępują firanki czy zasłony. Te w nietypowych kolorach na pewno bardziej rzucają się w oczy, tworząc ciekawy element dekoracyjny.

Fiolet to z pewnością nie jest kolor dla każdego, nie pasuj do każdego wnętrza. Jeśli jednak dysponujecie dużą przestrzenią, dużym salonem, w którym brakuje barwy, koloru na przełamanie nudy to fiolet będzie strzałem w dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *